magicznaplaneta.pl

Elektronika i Multimedia

idealne etui do iPhone'a
Multimedia

Gdzie kupić idealne etui do iPhone’a?

W dzisiejszych czasach wiele osób nie wyobraża sobie życia bez smartfona. Telefony te pozwalają nie tylko na wysyłanie wiadomości SMS, pisanie, ale również korzystanie z mediów społecznościowych i przeglądanie internetu. Pomimo tylu innowacyjnych rozwiązań, niestety nie są niezniszczalne. Dlatego warto kupić o nich odpowiedni pokrowiec. Gdzie kupić idealnie etui do iPhone’a?

Czy warto kupić etui do iPhone’a?

Jeszcze kilkanaście lat temu upadek komórki z niewielkiej wysokości był niegroźny. Niestety nowoczesne modele są lekkie i ultracienkie, a tym samym nie są już takie wytrzymałe. Innowacyjność nie idzie w parze z trwałością. O ile iPhone’y są bardzo solidnie wytrzymałe, o tyle nie są odporne na uszkodzenia podczas upadku. Do urządzeń z logo nadgryzionego jabłuszka używa się szkła. Co prawda, dzięki temu sprzęt prezentuje się bardzo estetycznie, ale jednocześnie jest narażony na pojawienie się rys, zadrapań oraz uszkodzeń. I niekoniecznie musi to być wynik upadku z dużej wysokości. Czasami wystarczy chwila nieuwagi, aby pękł wyświetlacz. Telefon może wyślizgnąć się z ręki, wysunąć z kieszeni i się zepsuć. A zarówno za smartfon, jak i naprawę trzeba wydać niemałe pieniądze. Dlatego lepiej zadbać o ochronę urządzenia, aby nie uległ mechanicznym uszkodzeniom. Kupując iPhone’a, od razu poproś o etui do niego.

Na co zwrócić uwagę, kupując etui do iPhone’a

Kupując etui, warto zwrócić uwagę na kilka istotnych kwestii. Przede wszystkim a materiał, z którego zostało wykonane. W sklepach znajdziesz kilka do wyboru. Najczęściej są to pokrowce silikonowe, które cechują się elastycznością. Dzięki temu idealnie przylegają do powierzchni telefony, a tym samym są szczelne. Nie brakuje również modeli ze skóry. Poza funkcją ochronną pełnią funkcje dekoracyjną i są chętnie wybierane przez osoby, ceniące sobie minimalizm. Bardzo praktycznym materiałem jest szkło hartowane, guma, poliwęglan oraz TPU. Nie bez znaczenia jest również wygląd etui, choć design ma drugorzędne znaczenie. Najważniejsza jest ochrona. Pokrowce dostępne są niemal w całej palecie barw, w różnych wzorach, a nawet i kształtach. Dzięki temu dobierzesz takie, które odzwierciedla twój styl, a nawet i charakter! Począwszy od prostych, minimalistycznych, jednokolorowych, poprzez modele w modne paski, cytaty, grafiki, aż po te, które kształtem przypominają postacie z bajek np. Minionki, Myszka Mini, Myszka Mickey.

Jakie etui wybrać?

W sklepach dostępnych jest kilka rodzajów pokrowców. Najpopularniejsze etui to tzw. „back case”. Jak sama nazwa wskazuje, chroni tylko tył telefonu. Etui jest proste w użyciu, bo wystarczy nałożyć je na plecki iPhone’a. Niewątpliwą zaletą tego gadżetu jest szeroki wybór kolorów i wzorów. Kolejny typ to etui książkowe, które chroni zarówno tył, jak i przód telefonu. Nazwa wzięła się od tego, że skorzystanie ze smartfona możliwe jest dopiero wtedy, gdy otworzymy pokrowiec. A zrobimy to dokładnie tak, jak byśmy otwierali książkę. Niektóre modele mają dodatkowo miejsce na kartę płatniczą, tym samym mogą zastąpić portfel.

Aby zapoznać się z naszą ofertą, zapraszamy na stronę https://idream.pl/iphone/etui-do-iphone/etui-do-iphone-7-plus.html