magicznaplaneta.pl

Elektronika i Multimedia

Tablica suchościeralna A4
Multimedia

Tablica suchościeralna A4 – dlaczego warto ją mieć w biurze?

Praca biurowa związana jest z tym, że każdy we własnym zakresie wykonuje swoje obowiązki zawodowe. Czasami jednak zachodzi konieczność przeprowadzenia konsultacji, wyjaśnienia pewnych kwestii czy zwołania zebrania, na którym każdy pracownik będzie mógł się wypowiedzieć. W takich sytuacja z pewnością przyda się tablica suchościeralna A4, dzięki której w prosty sposób będziemy mogli coś zobrazować lub podsumować.

Tablica do szkoleń

W biurach bardzo często przeprowadzane są szkolenia – zwykle doświadczony pracownik przekazuje wiedzę nowo przyjętej do pracy osobie. Zadaniem nowo zatrudnionego jest samodzielne notowanie przekazywanych wiadomości, jednak czasami zachodzi konieczność, aby pewne kwestie wyjaśnić dogłębniej. W tym celu warto wykorzystać tablicę suchościeralną A4, dzięki której o wiele łatwiej będzie nam pewne rzeczy zobrazować. Tablica suchościeralna A4 sprawdzi się również podczas szkoleń grupowych, na których prowadzący chciałby coś narysować czy podsumować przekazane uczestnikom kursu informacje.

Lepsze planowanie pracy

W niektórych zakładach pracy wciąż praktykuje się sporządzanie tak zwanych planów dnia. Dotyczy to przede wszystkim spotkań z przełożonym czy zebrań, w których uczestniczą wszyscy członkowie zespołu. Tablica suchościeralna A4 może zawisnąć przy wejściu do biura lub po prostu, możemy postawić ją na recepcji, tak aby każdy pracownik mógł zapoznać się z planem dnia, wchodząc do biura. Tablica suchościeralna przyda się również podczas planowania czasu na szkoleniach. Dla pracowników ważne jest, aby móc zapoznać się z rozkładem kursów, zwłaszcza jeśli nie cała ich tematyka dotyczy bezpośrednio każdego pracownika. Tablicę suchościeralną A4 pracownicy mogą wykorzystywać również we własnym zakresie, planując pracę samodzielnie. Łatwo z niej usunąć pewne informacje, dzięki czemu bez problemu można dokonać korekty plan dnia w razie potrzeby. Tablica suchościeralna pozwoli zachować porządek na biurku – wokół nie będą bowiem znajdowały się karteczki samoprzylepne z planem dnia.

Łatwa w utrzymaniu

Tablica suchościeralna A4 jest niezwykle łatwa w utrzymaniu, bowiem nie piszemy po niej kredą, a specjalistycznymi markerami. Unikamy więc sytuacji, w której pył unosi się dookoła nas i osiada na biurku czy urządzeniach komputerowych. Tablica suchościeralna, w przeciwieństwie do tablicy kredowej, jest w pełni bezpieczna dla alergików, którzy często na pył kredy reagują kaszlem czy kichaniem. Warto mieć ją w swoim biurze, gdyż posiada ona bardzo wiele zastosowań.