magicznaplaneta.pl

Elektronika i Multimedia

samsung
Multimedia

Czy Samsung Galaxy Z Fold4 to urządzenie, które sprawdzi się również w pracy?

Telefon użytkowany w pracy nierzadko powinien wyróżniać się zupełnie innymi cechami niż urządzenie używane w domowym zaciszu. Tutaj bardzo ważna jest nie tylko płynność działających aplikacji, ale również duży ekran czy bateria o wyjątkowej mocy. Czy właśnie tym wyróżnia się telefon Samsung Galaxy Z Fold4? Co warto wiedzieć o tym smartfonie?

Czy multitasking to coś, czym powinien wyróżniać się smartfon do pracy?

Smartfon do pracy to dosyć ogólne pojęcie. Biorąc pod uwagę to, że istnieje wiele różnych zawodów, a każdy z nich wymaga wykonywania nieco innych czynności, to może się okazać, że telefon będzie potrzebny na przykład do wykonywania telefonów do klientów, wysyłania e-maili, ale też na przykład do przygotowywania projektów graficznych, obróbki filmów, robienia zdjęć i tym podobnych. 

Jedno jest natomiast pewne. Smartfon do pracy powinien wyróżniać tak zwany multitasking. Oznacza to, że telefon będzie działał płynnie nawet wtedy, jeżeli w jednym czasie niezbędne okaże się korzystanie z więcej niż jednej aplikacji. Wszystko po to, aby móc zaoszczędzić jak najwięcej cennego czasu. 

Poznaj możliwości, jakie daje Samsung Galaxy Z Fold4 

Przykładem idealnego telefonu do pracy jest między innymi Samsung Galaxy Z Fold4. Ten oto smartfon gwarantuje nie tylko możliwość korzystania z kilku aplikacji jednocześnie. Warto zwrócić uwagę również na rozmiar jego wyświetlacza. Korzystając z 7,6-calowego ekranu mamy wrażenie posiadania uniwersalnego urządzenia odpowiedniego zarówno do pracy, jak i do spędzenia wolnego czasu.

Jednak nie zawsze musimy korzystać z tak dużego wyświetlacza. W jednej chwili dostępne staje się użytkowanie mniejszego ekranu, co jest możliwe po złożeniu telefonu. Warto dodać, że z pewnością wielu użytkowników doceni fakt, że zamiast sterowania palcem dostępna jest też opcja wykorzystania rysika S Pen.

Flexcam i inne nowinki technologiczne

Telefon marki Samsung to nie tylko wspomniana możliwość rozłożenia urządzenia w dowolnym momencie. To znacznie więcej funkcji i opcji, które wiążą się z zastosowaniem nowoczesnych technologii. Będą one przydatne zarówno podczas pracy, jak i codziennego użytkowania. Doskonałym przykładem jest aparat Flexcam. Okazuje się, że zdjęcia można robić bez konieczności użycia rąk. W ten sposób dostępne staje się tworzenie kreatywnych autoportretów czy zdjęć grupowych. 

Funkcja Space Zoom dostępna w tylnym aparacie oraz tryb fotografii nocnej to idealny zestaw. Dostępne jest tworzenie zdjęć wysokiej jakości, które zaskoczą widocznością szczegółów oraz odpowiednim doświetleniem kadru. W ten sposób możesz tworzyć wyjątkowe pamiątki z wyjazdów, ale przede wszystkim skorzystać z tych możliwości podczas codziennej pracy. Nie musisz być profesjonalnym fotografem, aby cieszyć się doskonałą formą zrobionej fotografii. 

Warto dodać, że użytkownicy innych urządzeń marki Samsung docenią, z jaką łatwością możliwe jest sparowanie sprzętów. W ten sposób dostępna staje się ich zdalna obsługa. Na przykład telefon warto połączyć między innymi ze smartwatchem czy bezprzewodowymi słuchawkami. 

Tekst przygotowano w ramach płatnej współpracy z Samsung Electronics Polska