magicznaplaneta.pl

Elektronika i Multimedia

etui smartfon
Multimedia

Luksusowe etui dla smartfona

Etui dla smartfona to nie tylko ochrona, ale też dodatek, którym można się wyróżnić. W sklepach internetowych jest ogromny wybór pokrowców dedykowanych konkretnym modelom smartfonów. Dostępne są etui z klapką i proste case’y na tył i boki telefonu. Na stronie internetowego sklepu https://luxcase.pl/ można znaleźć etui dla takich marek jak Apple, Samsung i Huawei. Etui są wykonane ze skóry naturalnej i wchodzą w skład siedmiu kolekcji.

Kolekcje etui w sklepie Luxcase

W ofercie sklepu dostępne są następujące kolekcje: crocodile, iguana, lizard, exotic, pattern, python i skull. Etui wchodzące w skład wymienionych kolekcji wykonane są z wysokogatunkowej skóry i różnią się wzorem wytłoczonym na wierzchu skóry. Wszystkie są bardzo mocne, trwałe i wytrzymałe. Kolekcje są uzupełniane w nowe wzory i modele. Wszystkie wzory powinny się spodobać zarówno kobietom, jak i mężczyznom.

Etui dostępne na stronie sklepu internetowego luxcase.pl mogą być świetnym uzupełnieniem codziennych stylizacji. Można je dopasować do wszystkich skórzanych elementów garderoby. Ponadto są eleganckie i będą się dobrze łączyły zarówno ze stylizacjami biznesowymi, jak i stylem luźnym i sportowym. Etui stabilnie leżą w dłoni i są miłe w dotyku.

Najnowsza kolekcja

Etui z kolekcji skull zdążyły już podbić serca klientów sklepu. Pokrowce są eleganckie i wykonane niezwykle precyzyjnie. Wszystkie etui z tej kolekcji są dostępne w kolorze czarnym i posiadają złote logo. Różnią się wytłoczonym wzorem na powierzchni skóry. W sklepie luxcase.pl można znaleźć etui z tej kolekcji dla Samsunga, Apple i Huawei.

Etui zapewniają możliwość bezprzewodowego ładowania telefonu, bez konieczności zdejmowania pokrowca. Są ręcznie wykonane ze skór pochodzących z Włoch i Francji, Hiszpanii lub Niemiec. Posiadają precyzyjnie wykonane otwory, które zapewniają swobodny dostęp do mikrofonu, głośników oraz portów. Dzięki dwustopniowemu procesowi farbowania otrzymuje się piękny odcień na całej teksturze.

Wszystkie produkty dostępne w sklepie są eleganckie i luksusowe. Posiadają gumową oprawkę i zawijany zderzak z TPU. Są tak skonstruowane, że zapewniają maksymalną ochronę przed upadkiem z wysokości 8 stóp. Wszystkie kolekcje przyciągają wzrok, gdyż posiadają niepowtarzalny design.