magicznaplaneta.pl

Elektronika i Multimedia

baby
Lifestyle

Cechy, za które babyzen yoyo 2 jest uwielbiany przez rodziców

Przeglądasz wózki do spacerów ze swoim maluszkiem i zastanawiasz się, jaki wybrać? Mamy rozwiązanie, które pokochało wielu rodziców! Babyzen Yoyo 2 to model, z którego można korzystać w formie gondoli i w wersji spacerowej. Sprawdź, dlaczego jest on tak chętnie wybierany!

Wyjątkowy wózek spacerowy Babyzen Yoyo 2 – opis i wyposażenie

Wózek Babyzen Yoyo 2 jest tak lubiany, gdyż służy maluszkowi dłużej niż tylko w okresie niemowlęcym. Dzięki modułowej budowie, z wózka można korzystać już od pierwszych miesięcy życia, aż do osiągnięcia przez dziecko wagi 22 kg. Początkowo w formie gondoli, a następnie wygodnej spacerówki, wózek Yoyo2 to zakup na lata. 

specyfikacji technicznej wózka Babyzen Yoyo 2 najważniejsze cechy to m.in.:

 • niska waga: w wersji z gondolą 8,1 kg, a jako spacerówka 6,2 kg
 • wygodny system składania
 • zawieszenie wykonane z elastomeru Hytrel
 • skrętna przednia para kółek z możliwością ich ustawienia do jazdy prosto – zapewnia to zwrotność wózka dokładnie wtedy, gdy jest ona potrzebna. 

Do wyposażenia wózka Babyzen Yoyo² należy:

 • materac do gondoli o grubości 4,5 cm
 • wentylowana obudowa
 • budka przeciwsłoneczna z przezroczystym okienkiem
 • osłona na nóżki. 


Specyfikacja techniczna wózka Babyzen Yoyo 2 pokazuje, że jest to model niezwykle wygodny w użytkowaniu. Lekkość oraz łatwe składanie i rozkładanie z pewnością docenią wszyscy rodzice!

Wersje kolorystyczne Babyzen Yoyo 2 

Dzięki modułowej budowie każdy ma możliwość skomponowania kolorystyki wózka Babyzen Yoyo. Do wyboru są następujące barwy:

 • rama: White i Black
 • Color Pack: Aqua, Toffee, Air France Blue, Olive, Ginger, Stone, Black, Taupe
 • gondola: Navy Blue, Red, Toffee, Aqua, Ginger, Grey, Stone, Black, Taupe. 

5 powodów, dla których warto wybrać wózek spacerowy Babyzen Yoyo 2

Wózek Yoyo 2 ma wiele zalet. Wybraliśmy 5 cech tego modelu z myślą o komforcie zarówno dziecka, jak i rodziców:

 1. Babyzen Yoyo jest lekki – w wersji z gondolą waży 8,1 kg, a jako spacerówka – zaledwie 6,2 kg. Jest to świetny wynik zarówno wśród wózków gondolowych, jak i spacerowych. Zmniejszenie wagi wózka to dobra informacja dla mam dbających o kręgosłup. 
 2. Łatwe składanie i rozkładanie – dzięki temu można zabrać wózek w podróż samochodem, a przy wysiadaniu szybko i sprawnie go rozłożyć 
 3. Pochłanianie drgań podczas jazdy – co poprawia komfort maluszka
 4. Gondola z wentylowaną obudową – wygodna o każdej porze roku
 5. Ochrona przed deszczem i promieniami UV – ważna funkcja, gdyż wszystko, co może poprawić bezpieczeństwo dziecka, ma znaczenie!

Wózek spacerowy Babyzen Yoyo 2 – wybór, który doceni każda mama!

Dzięki użytym materiałom (stop aluminium, plastik techniczny, włókno szklane i stal nierdzewna) wózek Yoyo 2 odznacza się lekkością. Dzięki zmniejszeniu wagi wózka opieka nad maluszkiem i wspólne wyjścia mogą być komfortowe zarówno dla mamy, jak i dla dziecka.  

Opisany przez nas wózek Babyzen Yoyo2 dostępny jest na stronie vexpi.pl. Można tam przeczytać więcej o tym lubianym przez rodziców modelu. Sprawdź, jak korzystne są opcje dotyczące przesyłki i realizacji zamówienia. 

Wspaniałych spacerów całą rodziną!

Materiał zewnętrzny